08.02.2026r.

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

– we wtorek – Św. Scholastyki, dziewicy

– w środę – NMP z Lourdes; Światowy Dzień Chorych 

 w sobotę – Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy 

  1. Dzisiaj, po każdej Mszy Świętej, Rada Parafialna będzie zbierała ofiary do puszek na cele remontowe naszej parafii. 
  2. Zachęcamy do korzystania z zainstalowanego niedawno, w naszym sanktuarium, wpłatomatu, uiszczając wpłaty na cele parafialne czy też budowę pomnika Jana Pawła II. Wpłatomat znajduje się przy wejściu. Oczywiście, dotychczasowe formy ofiar, jak gotówka czy przelewy na konto są nadal możliwe. 
  3. Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej, która czynna jest zawsze w soboty po wieczornej Mszy Świętej i całą niedzielę. Wszelkie ofiary składane w kawiarni za kawę, herbatę czy ciasto, są przeznaczone w całości na utrzymanie tego dzieła. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!
  4. Prasę katolicką można nabywać w zakrystii. Zachęcamy wszystkich do lektury. 
  5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia oraz bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych. Niech Pan Bóg nam wszystkim hojnie błogosławi!

                                                                    Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz